Obrázek Loga

Služby

Ikona kosmetiky Die Nikolai / Florihana

Dáváte v péči o sebe přednost přírodním ingrediencím? Kosmetickým značkám založeným na jasném, čistém složení plném rostlinných výtažků? Máte rádi vůni bylin, hydrolátů, éterických olejů?

Chcete si na kosmetice užít dlouhou voňavou masáž? Nechat se hýčkat biodynamickou kosmetikou z vinné révy, výtažků z lípy, přírodního jílu…? Objednejte se na péči s přírodní kosmetikou Die Nikolai a Florihana.

(více o zásadě biodynamického pěstování zde)

Ošetření pleti

Každé ošetření je částečně individuální (např. použitým hydrolátem, éterickým olejem podle vaší preference a stavu pleti), každopádně všechny zahrnují: odlíčení/očištění pleti, peeling, masku s peelingovým efektem, čištění (manuální/ultrazvukové), masáž, jílovou/krémovou masku, sérum, oční/závěrečný krém.

Ošetření je vhodné pro všechny typy a stavy pleti, včetně citlivé, aknózní, s rosaceou. Pleť je po péči v salonu zklidněná, krásně vyživená i hydratovaná, příjemně odlehčená. A vy budete odcházet s pocitem úžasné relaxace.

Die Nikolai / Florihana - lgoo

Čas ošetření: 90-120 minut

Cena je orientační, závisí na použitých produktech.
Pohybuje se v rozmezí 1500,- až 1800,-

Ikona kosmetiky Cosmedix

Maximální výsledky dosažené pomocí jemných a bezpečných produktů. To je jeden z hlavních principů americké zn. Cosmedix.

Pleť se zlepší v průběhu několika týdnů (první výsledky viditelné již do měsíce).

Cosmedix je unikátní díky:

 • metabolickým peelingům: nastartují metabolismus pleti, tzn. přirozený proces obnovy pleti s okamžitým i dlouhodobým výsledkem
 • technologiím stimulujícím správné fungování pokožky, tzn. do pokožky jen nepřidáváme různé látky, ale stimulujeme ji, aby sama začala produkovat např. kyselinu hyaluronovou. Některé oceněny Nobelovou cenou.
 • technologii chirálního zpracování těch nejčistších ingrediencí (důsledkem je využití silných přírodních složek v koncentracích, které přináší účinky)
 • patentovaným formám vitamínu A (retinoidům), díky kterým není pokožka podrážděná jako je u mnohých produktů s reninolem běžné.
 • tekutým krystalům: silně hydratační, vyživující složce, která zároveň pleť rozzáří

Široké škále produktů na domácí použití vč. zcela unikátních (spojení retinoidy + AHA kyseliny, sprej s SPF, který nezatěžuje mastnou/aknózní pleť, produkty s nejmodernějšími peptidy atd.). Kombinace salonního ošetření + domácí péče Cosmedix je pro perfektní výsledek nezbytná.

Metabolické peelingy :

 • Pomáhají podpořit přirozený proces obnovy pleti
 • Zlepšují strukturu pokožky
 • Výsledek vidíte okamžitě, po absolvování celé kúry (4 opakování) se kumuluje
 • Minimální riziko podráždění, při dodržení doporučených opatření minimální riziko olupování pleti.
 • Délka ošetření: cca 60 min
 • Frekvence ošetření: 1x za týden, celkem 4 peelingy (u některých typů 1x za 2 týdny, celkem 4 peelingy, Timeless 1x za měsíc, celkem 4 peelingy), u mladší pleti kúra 1 za rok, u starší/problematičtější 2x za rok.
 • Co vás čeká: dvoufázové očištění pleti, nanesení metabolického peelingu na tvář, případně ruční/ultrazvukové čištění pleti, maska na tvář i dekolt, závěrečná péče. Neprovádí se masáž (pleť by byla příliš stimulovaná).
 • Po peelingu se: nevystavujte slunci, vyhněte většímu pocení (sauna, intenzivní cvičení). Před některými peelingy (Timeless, Benefit) doporučuji min. týden předem používat produkty, které na proceduru pleť připraví, vyhnete se nežádoucí reakci a hlavně: peeling bude mít větší efekt (produkty doporučím při osobní konzultaci).

Metabolický peeling s granátovým jablkem (Pomegranate peeling)

Ideální pro: dehydratovanou, zralou pleť, pleť poškozenou sluncem, pleť s pigmentacemi

Výsledkem je: hladší, rozzářená pleť chráněná před volnými radikály, tím pádem před předčasným stárnutím.

Cena: 1600,-

Metabolický peeling „Benefit“ (s vitaminem A, C)

Ideální pro: pleť s potřebou omlazení, poškozenou sluncem, matnou, sklonem k mírnému akné, rosaceu

Výsledkem je: hladší pokožka, stimulace tvorby kolagenu (omlazení pleti)

Cena: 1700,-

Metabolický peeling „Clarity“

Ideální pro: pleť mastnou, aknózní, s rozšířenými, zanesenými póry

Výsledkem je: pročištění pletí, snížení výskytu pupínků

Cena: 1600,-

Metabolický peeling „Červený koberec“

Cosmedix - lgoo Cosmedix - RED CARPET PEEL banner

Ideální pro: před důležitou akcí, když chcete rychlé rozjasnění, redukci jemných vrásek, zvýšení hydratace obličeje, dekoltu, ale i např. hřbetu rukou.

Výsledkem je: pročištění pletí, snížení výskytu pupínků

Cena: 1800,-

Ošetření pleti

Ošetření zahrnuje: dvojité očištění pleti, peeling (enzymatický), mechanické čištění/čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž, masku (celulózovou, krémovou, alginátovou), sérum, závěrečnou péči.

Čas ošetření: 90 min

Cena je orientační, závisí na použitých produktech a jejich množství (cena se liší např. při použití alginátové masky místo krémové).

Omlazující péče

 • Redukuje jemné linky, vrásky
 • Obnovuje pružnost pleti
 • Antioxidační
 • Vybrané ingredience: brusinkové enzymy, tekuté krystaly, amarant, komplex mědi

Cena: 1700,-

Hydratační péče

 • Okamžitě zvýší hydrataci, pružnost pleti
 • Obnoví zářivost
 • Vybrané ingredience: peptidy, enzym z papáji, zelený čaj, vitamin C, kyselina mléčná

Cena: 1700,-

Čisticí péče

 • Pro pleť se sklonem k akné, mastnou, podrážděnou. Výborná péče i pro dospívající.
 • Hloubkově vyčistí, zklidní pleť
 • Vybrané ingredience: kaolín, mátový olej, čajovníkový olej, kyselina salicylová, borůvky

Cena: 1500,-

Projasňující péče

 • Pro pleť s pigmentovými skvrnami, matnou, drsnou
 • Jemně odstraňuje vrchní odumřelé vrstvy pokožky, uvolňuje zanešené póry
 • Vybrané ingredience: vitamin C, řasa Palmaria Palmata, extrakt z bambusového kmene

Cena: 1700,-

Vitalizující péče

 • Pro okamžitě hladší, hydratovanou pleť
 • Ideální před důležitou akcí (efekt „filtru“)
 • Vybrané ingredience: vitamin C, olivový a arganový olej, jojoba

Cena: 1600,-

Ikona kosmetiky DMK (Danné Montague-King)

DMK (Danné Montague-King) úvodní fotka

DMK je profesionální značka kosmoceutik založená na rostlinných komponentech, aminokyselinách, peptidech a dalších funkčních prvcích.

Složky vysoké (farmaceutické) kvality jsou vybrané tak, aby byly co nejpodobnější lidskému tělu (pokožce), a tím pádem jsou velmi dobře přijímané.

Salonní a domácí péče je založená na konceptu: odstranit (problém), změnit (pokožku), ochránit (pokožku před sluncem, volnými radikály, glykací) a udržet (zdravou, krásnou pokožku pomocí domácích přípravků)

Přináší úžasné výsledky i u vleklých, závažnějších problémů s pokožkou (akné, velmi mastná pleť, nadměrná pigmentace, předčasné stárnutí). Je ale důležité dodržet postup, který vám v salonu navrhnu (typ procedury, frekvence opakování a nezbytná je domácí péče pouze produkty DMK)

Ošetření v salonu:

Péče v salonu kosmeceutiky DMK je u většiny procedur založená na tzv. enzymatické terapii. Enzymatická maska se aplikuje v kombinaci s dalšími produkty vybranými podle aktuálního stavu pleti (pročišťující produkty, prohřívací/chladivý/AHA/alkalický peeling aj.)

Co ovlivňuje enzymatická maska? Podle typu (1, 2, 3) masky normalizují metabolické procesy, zbavují pokožku rozpadlých (po předchozím peelingu) buněk, toxinů, nasycují pleť kyslíkem, posilují cévní a lymfatický oběh, pomáhají stimulaci svalů, zpevnění cév. Típ pádem jsou výborné pro lifting pleti, pro ozdravení mastné/aknozní pokožky, pro pleť s rozšířenými cévkami, pleť citlivou, suchou, unavenou...

Typů terapií je velké množství, proto níže nejsou uvedené všechny. Každé klientce/klientovi nastavuji frekvenci/počet/typ terapií individuálně podle toho, co pokožka potřebuje a jaký problém řešíme.

Enzymová terapie1800,-
Enzymová terapie + pročišťující peeling1900,-
Enzymová terapie + Quick peel (pro většinu typů pleti)1900,-
Enzymová terapie, maska 1 + 22400,-
Enzymová terapie, maska 1, 2, 32800,-
Péče "Mám před důležitou akcí"1900,-
Maximální hydratace, lifting2400,-
Enzymová terapie "lymfodrenáž"1900,-
Hydrodermaze
(hydratace, péče o pigmentovanou pleť, proti stárnutí, pro pleť silně mastnou, s rozšířenými póry a nezánětlivým akné)
2400,-
Péče o pleť s kuperózou2400,-
Péče o mastnou pleť s vyrážkou, s AHA kyselinami2100,-
Acutrol (péče o těžší formu akné/akné, které přetrvává, stále se vrací)2400,-
Melanotech - péče o pleť s pigmentací1900,-
Ošetření obtížně odstranitelné pigmentace2400,-
Zesvětlení pleti2000,-

Ikona kosmetiky Noon Aesthetics

Noon Aesthetics je mladá izraelská značka, jejíž produkty mají nejvyšší koncentrace aktivních ingrediencí na trhu. Při výrobě tato rodinná firma používá nejnovější technologie přinášející skvělé výsledky.

Pokud máte větší problémy s pletí, např. akné, kterého se dlouhodobě nemůžete zbavit, pigmentace, solar lentigo, seborreu, rosaceu, velmi mastnou pleť… může vám Noon Aesthetics na cestě za zdravou a krásnou pletí výrazně pomoci.

Zároveň je Noon Aesthetics vhodná i pro pleť v dobrém stavu. Působí v dermis – hlubší vrstvě pokožky – a tím ovlivňuje např. produkci elastinu, kolagenu, působí antioxidačně… čili je perfektní jako prevence stárnutí pleti a předchází např. vzniku pigmentových skvrn.

Ošetření v salonu:

Salonní ošetření je založené hlavně na vysoce koncentdovaných peelinzích, které mají jednu velkou výhodu: díky speciální technologii DemShield po jejich použití nebude vaše pleť zarudlá, opuchlá, silně se olupující… Naopak bude krásně vypnutá, čistá a rozzářená.

Pokud chcete opravdu změnit svoji pleť, je nezbytné absolvovat celou kúru, v doporučeném sledu (obvykle 4-6 sezení, rozmezí mezi nimi 10-21 dnů, dle stavu pleti a typu prováděného ošetření) a pak stav udržovat klasicky – salonní péčí jednou za 4-6 týdnů a dobrou domácí péčí.

Ošetření aknózní, zánětlivé pleti 1600,-
Ošetření velmi mastné, hrubé pokožky1500,-
Ošetření proti melasma (pigmentové skvrny)1600,-
Ošetření pro zralou pleť 1700,-
Ošetření pleti se seborreou / rosaceou1650,-
Ošetření velmi citlivé pleti1300,-

Ikona kosmetiky Lash Lifting a laminace obočí

Lash Lifting

Lash lifting znamená bezpečné optické prodloužení a natočení vašich vlastních řas. Stačí jedno ošetření a vaše oči budou výraznější na dobu 6-8 týdnů bez ohledu na to, jestli chodíte plavat, do sauny, jedete k moři…

Produkty australské zn. Ellebaana, které k lash liftingu používám, jsou výjimečné, protože obsahují biotin a keratin. Díky nim jsou řasy během procedury chráněné a vyživované už od prvního kroku liftingu. Nemusíte se tedy obávat, že řasy vypadají, budou zatížené… Při dodržení jednoduchých zásad, viz níže, je laminace značkou Ellebaana bezpečná a výsledný efekt velmi krásný.

Aby lash lifting vydržel co nejdéle, 24 hodin po aplikaci: nepoužívejte voděodolnou řasenku, oleje a krémy v blízkosti očí, odličujte se směrem růstu řas – ne krouživými pohyby, oči nemněte, spěte pokud možno na zádech – tak, abyste si řasy „nepomačkala“. Pokud používáte sérum na růst řas, počítejte s tím, že lash lifting vydrží kratší dobu, proto sérum před ani při liftingu nedoporučuji.


Doba ošetření: cca 45 min.

Cena: 1200,- (vč. barvení 1300,-)

Laminace obočí

Laminace obočí slouží k jeho zvýraznění, zafixování tvaru, prohloubení přirozené barvy. Díky laminaci je až na 6 týdnů i nepoddajné, silné obočí snadno upravitelné a hezky drží tak, jak vy chcete.

Laminaci provádím produkty australské zn. Ellebaana. Díky obsaženému biotinu a keratinu je obočí během procedury chráněné a vyživované už od prvního kroku laminace.

Pro co nejdelší efekt laminace platí podobná pravidla jako u lash liftingu, viz výše.


Doba ošetření: cca 30 min.

Cena: 900,- (vč. barvení 1900,-)
Lash lifting + laminace obočí: 1800,- (včetně barvení 1900,-)